Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 878 komentarzy

Fischer von Treuenfeld

Fischer - "Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji."

Moje komentarze

 • @Repsol 19:44:34
  Tego się spodziewałem i jeszcze kredytu z przedłużoną spłata. Te dwie tańsze baterie, miały według rozmów MON-u z amerykanami za darmo, ponieważ służą do ochrony bazy USA w Radzikowie.

  No ale gdy doszło do szczegółów lobbyści żydowscy zadziałali.

  Cóż to był ostatni strzał Antka. Nawet umowa z Prezesem go nie uratuje.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @kula Lis 67 15:04:19
  Rosyjski tytanowy okręt schodzący głębiej niż jakiekolwiek inne okręty i głębiej niż mogą operować jakiekolwiek inne torpedy i baby głębinowe. Poraził eskadrę okrętów jednym pociskiem.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201710266568601-sputnik-rosja-okret-atomowy/

  Teraz leży i czeka gdzieś na dnie na amerykańską eskadrę z lotniskowcami.
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @kula Lis 67 10:35:25
  USA przyznały, że nie są zdolne do odparcia zagrożenia ze strony Korei Północnej.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201706035596144-USA-Korea-Rosja/

  Natomiast chory człowiek, Macierewicz , chce zaatakować Rosję gwardią narodową, gdzie nie stać go na podkoszulki dla rezerwistów powołanych na ćwiczenia. Teraz rezerwa musi oddawać 13,50 zł bo zwraca koszulki zniszczone, nie zafoliowane !:-D

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rezerwisto-oddaj-pieniadze-za-koszulke/97pd9lf

  Co do Rosji na dziś :

  Nowa broń Rosji zmieni zasady wojny.

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711096671866-sputnik-rosja-norwegia/

  A tak naprawdę sytuacje jest beznadziejna dla NATO, o możliwościach Rosji na przesmyku suwalskim nikt jeszcze nie napisał, ale żaden pojazd z wszystkich dywizji pancernych działający na flance wschodniej nie przetrwa na polu walki 40 minut.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201711096671866-sputnik-rosja-norwegia/
  A mieli zaatakować Rosję...
 • Za brak wiedzy uśmieszki :-)
  Faktycznie na sztuki to Polska ma więcej złomu od Niemców. Np. żaden Polski czołg Leopard, otrzymany od Niemców, nie jest wstanie zniszczyć pancerza T-90. Polska musi wymienić lufy i amunicje. O Twardych nie wspominając.

  ZNALEZIONO WYJAŚNIENIE NIEZWYKŁEJ MOCY ROSYJSKIEJ BRONI. . Rosja otrzymuje broń od UFO

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201608303787865-Rosja-bron-UFO/

  W Internecie można znaleźć różne głupoty, ale tylko głupcy je powielają !
  A mieli zaatakować Rosję...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:43:56
  Niestety z takiego faktu płynie zagrożenie dla takich państw jak Grecja, Ukraina i POLSKA.

  USA by ratować śmieciowego dolara, będzie udzielać wszystkim (chętnie, a nawet z pistoletem przy głowie) pożyczek i kredytów np. na zakup broni (na dziś Patriotów). To forma zabezpieczenia amerykańskiej gotówki przez obligacje i zobowiązania państw trzecich. Inaczej mówiąc ich śmieciowy dolar będzie miał pokrycie w naszym majątku.

  Nasi "ekonomiści" nie zdają sobie z tego sprawy, a pożyczki w dolarach będą traktować jako sukces.

  Zobaczymy jak to mówił syjonista, Raduś, kto pierwszy zrobi jankiesom laskę.
  Chiny i Rosja kopią grób dla dolara
 • @ Autor+5
  Świetna analiza.

  "Wygląda jednak na to, że ani Chiny ani Rosja nie dążą do ataku na dolara w celu jego eliminacji."

  Nie dążą na razie, gdyż mają zbyt duże rezerwy w dolarach, które na tym etapie reformy monetarnej są niezbędne by utrzymać stabilny kurs juana i walut powiązanych.

  Gdy przechodzenie na Juana, przejmie 3040 % rynku, dolar będzie zaatakowany. Pierwszym sygnałem będzie wykup majątku i surowców z USA za zgromadzone rezerwy dolarów.

  PS:

  Trudno mi dziś ustalić jaki procent rynku światowego, musi uchwycić wymiana w Juanach, bo nie mam danych by to policzyć. Atak na dolara nastąpi na pewno. Rezerwy łączne Rosji i Chin przekraczają znacznie całe roczne PKB USA.

  Rosja i Chiny są wstanie wykupić większość kluczowych firm dla przemysłu USA np. Boeinga, czy elektrownie.

  Jednak na pewno, gdyby wierzyciele chcieli zamienić dolary na obligacje amerykańskich firm, kongres USA się na to nie zgodzi.

  To w wypadku większej skali, zaowocuje spadkiem wiarygodności i atrakcyjności dolara, w konsekwencji ogromnym krachem na giełdzie.

  Chiny i Rosja podejmą atak, gdy rezerwy dolarowe będą dla nich niepotrzebne dla stabilizacji Juana i gdy jak najwięcej dolarów zdążą się pozbyć jako jedni z pierwszych.
  Chiny i Rosja kopią grób dla dolara
 • Zdrada interesów energetycznych III RP
  Minister Waszczykowski KŁAMIE i OSZUKUJE Polaków. Jeżeli akceptuje to Rząd pani Szydło, to OKŁAMUJE nas Rząd III RP.

  cyt. z 4 newsa :

  (Minister Waszykowski) :"Potwierdził też zamiar polskich władz rezygnacji z przedłużenia kontraktu na dostawy rosyjskiego gazu, który wygasa w 2022 roku. Chcemy zakończyć rosyjski kontrakt w 2022 roku. "

  To nie inicjatywa Polskich władz. To owoc polityki antysowieckiej, pomocy Ukraińcom w kradzieży gazu w rewersie z Polski i procesów sądowych z dostawcą gazu. Niezadowoleniu z ceny gazu i kontraktu.

  Bezpośrednio, to efekt tego rocznych rozmów rosyjsko- żydowskich, gdzie Putin przyobiecał pakiet gazowy dla Polski, żydom podczas ich wizyty w Rosji.

  http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,20203187,putin-zaoferowal-izraelczykom-gaz-wysylany-do-polski.html?disableRedirects=true

  Ten kontrakt został przyklepany przy okazji tajnych rozmów dotyczących relacji Hezbollah - Izrael pod koniec lata.

  Może być, że gaz Rosyjski przeznaczony dla Polski, będzie wysyłany Błękitnym Potokiem do Żydów, ale może być tak, że kupiony gaz od Rosjan, żydzi będą sprzedawać Polakom. W ramach uniezależnienia Polski od Rosyjskiego Gazu. Co nie omieszka zaznaczyć Putin podczas swojego wystąpienia podsumowującego spotkanie z żydami. :-D

  Żydzi mają gaz, własny i to dużo, ale go nie wydobywają. Jego wydobycie zlecili Rosjanom. Podpisali stosowne kontrakty z firmami Rosyjskimi na poszukiwania i wydobycie. W 2022-2025 zakontraktowany gaz z Rosji , będzie im nie potrzebny. My natomiast nie będziemy go mieć, będziemy kupować wszędzie gaz skraplany o 40% droższy od Rosyjskiego- dostarczanego rurą. Wtedy żydzi za pomocą naszego rurociągu dostarczą gaz do Polski, a w przyszłości swój własny gaz za pomocą już budowanego rurociągu "Błękitny Potok", którym do systemu rosyjskich rurociągów będą odwrotnie wtłaczać własny gaz. Gaz ten będzie drogi, chociażby ze względu na odległość przesyłu i opłaty tranzytowe, ale dla Polski nie będzie innej alternatywy.

  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/energetyka/gazprom-bedzie-sprzedawal-gaz-z-izraelskich-zloz/t19xp

  Obecna dostawa żydów z ameryki skroplonego gazu , jakoby "Amerykańskiego", faktycznie zakupionego po sąsiedzku w Rosji. To zapodany papierek lakmusowy, mający za zadanie prześledzenie
  reakcji Polaków na ten szwindel. Tylko dlatego ta informacja przeciekła do prasy.

  TAK WYGLADA NAJBLIZSZE BEZPIECZEŃSTWO ENERGETYCZNE POLSKI !!!

  Polskie służby nie mają wystarczającego rozeznania nawet w tak ważnej kwestii. Nie wspierają informacjami MSZ-tu i innych resortów.

  Nie wydaje się możliwe by krajem rządziło tylu durniów, zatem to wszystko, to jedna zdrada narodowa. Zdrada do której dopisuje się PIS.
  Piątek, 17 listopada 2017
 • @Talbot 17:51:20
  Talbot masz za mały horyzont by zrozumieć, że to ludność Rosyjska w Donbasie i Ługańska walczy od kilku lat z sotniami ukraińskich banderowców i faszystów spod znaku Bandery.

  Twoi mocodawcy już dawno powinni cię wylać, bo źle wykonujesz swoją robotę. Lepiej zrobisz jak będziesz pisać dla banderowców i ukraińskich żydów, a nie dla Polaków.
  Powymiatać precz banderowskie śmieci.
 • @ Autor
  Polski Rząd, (ten czy tamten) nie reprezentuje interesów Polaków zamieszkujących na Ukrainie, ale interesy Chasydów Ukraińskich.

  Ci, o ironio, wykorzystują banderowców i faszystów do destabilizacji Ukrainy dla swoich celów. Zastanawia mnie kiedy Ukraińscy faszyści zorientują się że służą żydom. Gdy to się stanie banderowcy spod sztandarów SS Galizien, staną się pośmiewiskiem wszystkich narodowców.
  Bez komentarza
 • @Fischer 20:06:40
  Komorowskiego też zbrodnie ukraińskich faszystów na Wołyniu bagatelizował. Wspierając tym samym zbrodniczy ukraiński faszyzm i banderowców.

  https://dorzeczy.pl/kraj/20550/Komorowski-bagatelizuje-ludobojstwo-na-Wolyniu-To-bylo-dawno-temu.html

  Dzisiaj nie podoba się mu polski patriotyzm i nacjonalizm, ale gdyby mógł jeszcze troche by w Polsce porządził.

  Nie obawiajcie się pisać, ale miejcie kwity na poparcie swoich tez. Polscy Chasydzi będą wykorzystywać wszystkie swoje wpływy by zamykać polskich patriotów.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @Fischer 19:57:58
  Tak Schetyna bronił faszystów Ukraińskich, że działał na szkodę Kresowiaków. Dziś przeszkadza mu Polski nacjonalizm !

  Schetyna zablokował Kresowiaków !!!
  "Sejm RP oddaje hołd ofiarom zbrodni o znamionach ludobójstwa, popełnionej przez Ukraińską Powstańczą Armię na ludności polskiej Kresów Wschodnich ustanawia dzień 11 lipca Dniem Pamięci Męczeństwa Kresowian" - brzmi treść projektu uchwały.

  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna nie dopuścił do poddania pod głosowanie projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian.

  Powodem decyzji mogą być plany Bronisława Komorowskiego dotyczące wspólnego upamiętnienia przez parlamenty Polski i Ukrainy pomordowanych mieszkańców Kresów II RP. Problem jednak w tym, że - jak wskazują Kresowiacy - prezydencka inicjatywa wcale nie musi blokować ustanowienia dnia poświęconego ofiarom ludobójstwa popełnionego przez ukraińskich nacjonalistów.
  Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna rozmawiał z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy Wołodymyrem Łytwynem na temat projektu uchwały w sprawie ustanowienia Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian - poinformowała doradca marszałka Sejmu Wioletta Paprocka.
  Według Paprockiej, Schetyna stwierdził w rozmowie z przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, że nie zostały jeszcze podjęte ostateczne decyzje w sprawie uchwały, a jeśli będą podejmowane zostaną skonsultowane ze stroną ukraińską.
  Według informacji na internetowej stronie parlamentu Ukrainy, Łytwyn i Schetyna mówili planowane wydanie wspólnego oświadczenia parlamentów obu krajów o ustanowieniu Dnia Pamięci i Pojednania Ukraińców i Polaków oraz porozumieli się w sprawie wspólnego udziału w Festiwalu Kultury Ukraińskiej, który odbędzie się 2 lipca w Koszalinie.
  W imię poprawności politycznej oraz zbliżającego się Euro 2012 polskie ofiary ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów powinny być ...zapomniane. [ wg.Schetyny]

  http://kresy24.pl/przeglad_prasy/id/5830/
  http://wirtualnapolonia.com/2011/06/17/schetyna-zablokowal-kresowiakow/
  http://www.65-lat-temu.salon24.pl/351196,jak-to-sie-robi-w-warszawie
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @andrzejw 15:03:08
  Niestety przejęcie Polski rozpoczęto dawno, od obsadzenia kluczowych stanowisk przez żydów. To pozwoliło pod pretekstem dekomunizacji zlikwidować polski wywiad i kontrwywiad. Dzięki czemu już żadna służba nie była wstanie chronic bezpieczeństwa Polski. Nikt nie zrobił tak głupiego ruchu z byłych państw bloku wschodniego. W Niemczech 90% komunistycznej agentury przeszło z Stasi do BND.

  Nawet jeżeli była taka potrzeba , trzeba było PO MAŁU , SUKCESYWNIE dokonać reorganizacji. Dziś nie ma fachowców. SK to około 200 oficerów, obsługujących CIA i agentury UE. Informacje uzyskują głównie z tego co im podrzuca CIA.

  Sposoby są, ale nic nie da się wdrożyć z dnia na dzień. Faszyści uznawali element za czysty w trzecim pokoleniu.

  W Polsce wystarczy, że politycy będą przedstawiać PEŁEN życiorys, do trzeciego pokolenia i podawali informacje o karalności w rodzinie pod odpowiedzialnością karną. Wiele rzeczy można sprawdzić, a kłamców karać.

  W USA czy Rosji urzędnicy państwowi i wojskowi są sprawdzani na wykrywaczach co kilka lat. W Rosji w ten sposób rok temu sprawdzano nawet pracowników moskiewskiego magistratu (taki dzisiejszy konwejer). Jeżeli pracownik nie podda się weryfikacji jest zwalniany, lub odsuwany z stanowiska. Tak robią nie tylko Rosjanie czy Niemcy ale np. Francuzi.

  Na dzień dzisiejszy pozostaje pamiętać rządzącym ich wystąpienia i punktować przed kolejnymi wyborami listy antypolskich "patriotów"'

  Najlepiej już zakładać każdemu teczuszkę i tam wrzucać wszelkie wybryki. By w przyszłości nie być pomówionym o fałszywe pomówienia. Nie wystarczy się złościć , trzeba zbierać dowody.

  Nikt nie może wam zabronić zbierania informacji, to nie jest wyłączny przywilej wywiadu.

  Np. Dziś Schetyna zarzuca faszyzm Polakom, a zapominał jak jego Tusk w Gdańsku gościł liderów wszystkich organizacji faszystowskich. Poza Ukraińcami, byli tam Łotysze, Litwini i Ustasze. Zapomina jak sam wspierał faszystów ukraińskich na Majdanie

  http://ukraincy.wm.pl/181765,Polska-PolskaSkandowal-tlum-w-Kijowie-kiedy-przemawiali-Schetyna-i-Sycz.html#axzz4yce3IalM
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @kula Lis 67 09:21:55
  Cóż to było do przewidzenia, że w miarę wskazywania na wrogów Polski i cele międzynarodowego żydostwa - władza będzie starać się zamknąć usta wrogom Koshernostry.

  Są dwa wyjścia (miękkie albo radykalne):

  1/Bronić i wspierać Pana Piotra Rybaka, jak zwykle.
  2/Lub wszyscy (możliwi do zmobilizowania) udać się przed prokuraturę czy sąd i żądać również aresztowania za udział w Marszu Narodowym i poglądy tożsame z poglądami takich Polaków jak Rybak. Nikt nie może zabronić obywatelowi przyznania się do winy i aresztowania czy wytoczeniu mu procesu. Czym więcej będzie chętnych, tym lepiej niech się sady udławią patriotami. To pokaże światu desperację Polaków do samostanowieniu o losach ojczyzny.

  Ten drugi sposób mimo, że jest radykalny. Stwarza poważny problem, nie ma w Polsce tylu miejsc w więzieniach by wszystkich dało się zamknąć za poglądy. Pokazuje, że patrioci są zdesperowani, a Rząd realizuje zewnętrze rozkazy żydów, a nie pragnienia Polaków o samostanowieniu.

  Gdy masowo nie damy się zamknąć jednego dnia, to będą nas podskubywać przez lata zamykając liderów i studząc patriotyzm. Gdyby zamknięto nas razem wszystkich jednego dnia, to aż miło znaleźć się w takim towarzystwie. Mało wtedy wszyscy razem łatwiej będą się integrować jako ruch dążący do uniezależnienia Polski od wpływów obcych.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @Mirosław Kraszewski 00:05:34
  BÓG TEŻ BYŁ RASISTĄ

  Na słowo rasizm, wszyscy się wzdrygają i chowają głowy w piasek. Czemu ? Ludzie byli rasistami jeszcze na początku XX w. Nawet BÓG był Rasistą.

  To on poprzez naturę stworzył rasy. Adoptował gatunek ludzki do życia w palącym słońcu i sawannie, na stepach Euroazji i granicy zlodowacenia. Uformował innych by mogli żyć w krainie wiecznych lodów. Mamy rasy Białą, Czarną, Azjatycką dzięki Bogu.

  To nie my wymyśliliśmy rasizm. Każda z tych ras ma inne cechy. Jedni są bardziej wydolni motorycznie inni intelektualnie, jeszcze inni wyróżniają się pracowitością i cierpliwością. Ludy północy łoją wódę aż miło i obywają się bez warzyw, inni po szklaneczce wina są ugotowani, ale przy temperaturze 40 st. C potrafią biec 24 godziny. Jeszcze inni mają takie maleńkie rączki i tak dłubią, że z pajęczej nitki jedwabnika utkają jedwabną tunikę i jeszcze zdążą 4 razy w roku ryzowe żniwa zaliczyć. Poletka uprawiają bez kombajnów i siewników po kolana w wodzie i błotku.

  Właściwości poszczególnych ras były znane nomadom, hodowcom, a przede wszystkim żydom. Dlatego zawierali związki w obrębie własnej społeczności. Hodowcy wiedza że by podkreślić walory danej rasy, trzeba ją krzyżować z najlepszymi przedstawicielami danej rasy.

  Wie to każdy. Gdy skrzyżuje się rączego arabskiego konia z silnym pociągowym perszeronem. Nie będzie to koń ani wyścigowy, ani pociągowy. Gdy bydło mleczne krzyżuje się z bydłem mięsnym też na mleku stracimy. Wspaniały pies myśliwski, straci swoje cechy w następnym pokoleniu, gdy skrzyżujemy go z mopsem. Ludzie od 1000-leci wiedzieli na czym polega hodowla i czystość rasy. Zważali by przekazywać najlepsze cechy stadu, a nie wady.

  Dopiero od 150 lat, wmawia się nam i urabia fałszywą moralność, ze to przejaw złego podejścia do świata, że to rasizm. To marzenia antyrasistowskie mieszkańców USA, gdzie doszło to starcia na jednym kontynencie wielu ras (azjatyckich, czarnych, Indian północno i południowo amerykańskich, Eskimosów) i związków mieszanych.

  Faktycznie w niektórych środowiskach jest rasizm, ale co w tym złego, ze dana grupa chce zachować swoje cechy genetyczne. Amerykanie już nie mogą utrzymać swojej czystości rasowej, społeczeństwo się degraduje intelektualnie. Na mieszaniu rasowym, korzystają tylko rasy o niepożądanych cechach.

  W XXI w, najważniejszą cechą nie jest wytrzymałość na brak wody, mróz, czy pracowitość, ale intelekt.

  Dzisiaj za POGLĄDY rasistowskie, można trafić przed oblicze sędziego. Gdzie sam sędzia pewnie nie życzył by sobie by jego córka miała małe murzyniątka. Mało tego chciałby ja wydać za mężczyznę o podobnym statusie społecznym nie tylko rasowym.

  Czy za tem można kogoś karać za poglądy rasowe, bo chce zadbać o swoją pulę genetyczną.
  Czy jestem Białym, czy Czarnym, czy Murzynem?
 • @Stara Baba 17:46:25
  Czy jeżeli żyd mówi, że należy do narodu wybranego , a reszta to goje -to to jest rasizm ?

  Jeżeli czarny policjant, mówi na mnie biały, białas to to jest rasizm ?

  Czy, afroamerykanin poprzez tą formę nie jest murzynem ?

  A kim zatem jest rdzenny Indianin, indianoamerykanem ? A może Amerykanin, jest amerykoindianinem, albo angloindianinem ? A Kanadyjczyk już nie jest Amerykaninem ?

  Przecież to bez sensu, czarny zawsze będzie czarny, żyd żydem. Niezależnie od narzuconej terminologii Syjonista, Judejczyk, Izraelita i tak, będzie żydem.
  Czy jestem Białym, czy Czarnym, czy Murzynem?
 • @kula Lis 67 15:23:10
  "Nastaje czas, żeby ten eurokołchoz pożegnać. Jak zrobią referendum zagłosuję za wyjściem."

  Musisz wziąć pod uwagę, że decydenci UE też są skorumpowani przez żydów: banki, Sorosa, członków klubu z Bilberbergu. Czy ty myślisz, że Merkel jest aż taką debilką by zapraszać arabów na socjal do Niemiec. Nie to wielka światowa gra.

  Same wyjście z UE w tej dekadzie jest decyzją błędną, może okazać się pułapką . UE nie potrzebuje, już takich partnerów jak Polska, do nas trzeba dokładać, co innego W. Brytania.

  Jeżeli będziemy więcej importować z państw UE, to tak, ale gdy będziemy więcej exportować na rynki europejskie- jak teraz, to nie. Sprzedając masło, jaja , drób, nabiał i inne płody rolne niszczymy rynek niemiecki, holenderski, belgijski, duński i francuski.

  Gdy wystąpimy z UE, to naszej produkcji nie sprzedamy ani w UE , ani na wschodzie. Tam mamy już rynki wschodnie zamknięte. Jak wyjdziemy z UE to już gazu nie kupimy od Niemców. Amerykańscy żydzi nie będą pośredniczyć w dostawach rosyjskiego gazu do Szczecina. Rosja po 2021 nie będzie dostarczać nam gazu rurociągiem, tą transze już wykupili żydzi. Zresztą rurociąg jest już stary i wymaga kapitalnego remontu, jednak ani Polska, ani Rosja nic w tej sprawie nie robi.

  Jest wiele powiązań i zobowiązań o których nie ma sensu tu pisać. Gdy jesteśmy w UE , to najwyżej będziemy ją ciągnąc w dół. Jak wystąpimy to pójdziemy na dno, a żydzi wykupią nas natychmiast. Nie po to inwestują w polskie wodociągi. Kryzys skończy się jak na Ukrainie Majdanem i wykupem obligacji państwowych.

  My jesteśmy teraz przeznaczeni na mięso armatnie dla Rosjan, ale UE obawia się odpowiedzialności wynikających z NATO-wskich deklaracji. Dlatego chętnie widzieli by nas poza NATO. Możliwe że nawet NATO się rozpadnie. USA znajdzie ku temu pretekst, np niedofinansowanie partnerów.

  Liczą, że w ramach międzymorza utworzymy nowy pakt wojskowy. Jeszcze lepiej było by gdyby wszystkie państwa międzymorza wystąpiły z UE. To one głównie generują koszty, zostały już wydrenowane z majątku, a ich przemysł zniszczony. Teraz są tylko rynkiem zbytu, ale gdy będą się rozwijać jak Polska będą problemem. Nie wprowadzono nas do UE byśmy bezkarnie konkurowali z europejskim przemysłem.

  Polityka to działania długofalowe, nasi amatorzy nawet nie mają pojęcia co kroją inni. My jesteśmy tym suknem, a oni krawcami. Na wyjście z UE przyjdzie czas, ale jeszcze za wcześnie. Muszą być utworzone nowe rynki zbytu, źródła surowców i finansowania.

  Pierw trzeba usunąć fałszywych doradców z rządu.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @kula Lis 67 13:50:08
  Oni, wrogowie Polski są wszędzie, w każdej partii i frakcji. Zniszczą każdą szlachetna ideę. Tu nie ma co dzielić na komuchów, PO, PiS, Nowoczesna....to bez znaczenia. Wróg polski podstępnie przenika wszystkie szeregi Polityczne by niszczyć kraj.

  Gdy np Do Rosyjskiej Dumy czy Kongresu USA, dostaną się wrodzy agenci CIA, FSB zniszczą to państwo i nie będzie to wina Dumy czy Kongresu tylko elementu obcego.

  DZIŚ Z POLSKI KORZYSTAJĄ I WYCISKAJĄ JAK CYTRYNĘ ŻYDZI, LOBYSCI USA (TEŻ W WIĘKSZOSCI ŻYDZI), UKRAIŃCY (BANDEROWCY TEZ W WIĘKSZOŚCI ŻYDZI -CHASYDZI) i KOŚCIÓŁ (JAKO PAŃSTWO, tu niewolno mylić z wiarą w boga i ewangelią).

  TO SĄ NAJWIĘKSI WROGOWIE POLSKI.

  MASONI TO SPRAWA DRUGOPLANOWA, ZASŁONA DYMNA. NA DZIEŃ DZISIEJSZY WCHODZĄ W GRĘ WOLNI MASONI (ŻYDOWSKA MASONERIA RYTU NOWOJORSKIEGO) i MASONERIA (JEZUICKA, INTERESY MATERIALNE KOŚCIÓŁA RZYMSKIEGO).
  To zupełnie dwie różne loże inne programy cele. Jezuici (Opus Dei, Masoneria kościelna) straszy masonami w Radiu Maryja, chociaż od ponad 200 lat rywalizują o wpływy pierw na kontynencie USA, pomiędzy masonami rytu nowojorskiego, a Jezuitami którzy reprezentowali południe.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @kula Lis 67 12:24:39
  Dla tego priorytetem dla poprawy życia w Polsce jest, by w Polskim rządzie zasiadali Polacy. Politycy przekładający interes żydowski, nad interes obywateli Polskich powinni być napiętnowani. Polscy patrioci nie powinni oddawać głosów na takich „Polaków” jak Janusz Lewandowski, który nie odróżnia nacjonalizmu od faszyzmu.

  Gdy Polacy nie będą głosować na obywateli o wątpliwej prewencji, żadne partie nie będą ich umieszczać na listach wyborczych, samorządowych czy parlamentarnych. Przed wyborami trzeba takie listy w kontekście do list wyborczych upublicznić i zamieścić w sieci.
  Wcześniej można zebrać stosowną ilość głosów np. na stadionach i złożyć odpowiedni projekt ustawy obywatelskiej dający prawa wyborcze tylko Polakom. Naród żydowski powinien być traktowany jako bezpaństwowcy, bo ponad interesami Polaków będą przedkładać interesy żydowskie.

  Niezależnie od wyników głosowania, wszyscy Polacy uświadomią sobie którzy parlamentarzyści reprezentują interesy Polskie, a którzy obce. To będzie podstawa by na tych parlamentarzystów nie głosować.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.
 • @provincjał 08:31:47
  Tak jak napisałem: "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia."

  Prościej to zwycięzcy i aktualna władza decyduje kiedy bojownik jest bohaterem, partyzantem, a kiedy terrorystą, bandytą.
  Rząd czy reżim?
 • @ Autor+5
  TO NIE JEST ANTYSEMITYZM, GDY ŻADA SIĘ USUNIĘCIA ŻYDÓW Z POLSKIEGO RZĄDU.

  Postawa patriotyczna Polaków zaskoczyła żydów. Zabolało ich, zagroziło misternie tworzonym planom eksodusu na tereny Europy wschodniej.
  Teraz usiłują dążenia Polaków do samostanowienia o losach Polski, przekuć z nacjonalizmu i patriotyzmu w faszyzm i antysemityzm.

  Nikogo nie powinno dziwić , ze Polacy chcą rządzić w swoim kraju. Żadne państwo nie pozwoliło by aby obcy przejęli władzę w ich parlamencie. Czy jest to wyobrażenia by Polacy rządzili w Izraelskim Knesecie, Rosjanie w USA a Turcy w Chinach.
  Izraelska agentura rozstawia po kątach.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930